O ABSE

Vítejte v ABSE

Firma vznikla v roce 2002, ale už dlouhá léta před tím se zabývala problematikou nástrojů, nářadí a pomáhala s návrhem řešení ve strojírenském průmyslu na Slovensku, ale i jinde ve světě. Město Martin, kde od vzniku firma sídlí historickou tradici ve zbrojařském průmyslu, který se později přetransformoval na různé druhy speciálního strojírenství. Vědomosti a zkušenosti v nás zůstaly a proto jsme se na přelomu tisíciletí rozhodli založit jedinečný eshop ABSE.cz.

Na začátku jsme věnovali zejména importem a distribucí brusných a řezných materiálů pro potřeby průmyslu. Tím se věnujeme neustále, ale postupně jsme se vzdělávali a přinášeli do naší nabídky i další produkty jako nástroje pro vrtání, frézování, ruční nářadí a podobně.

Nejsme jen obyčejný eshop. Jsme parta nadšenců, kteří se snaží vždy pomoci. Hledáme pro naše partnery ideální řešení na míru a tím zvyšujeme efektivitu práce a kvalitu. Stovkám zákazníkům jsme pomohli snížit náklady na různé pracovní operace použitím vhodných nástrojů. Ano, přesně tak. Za eshopem jsou skuteční lidé ochotni poradit.

ABSE, s.r.o. je autorizovaný dodavatel v automobilovém průmyslu, kde se naše produkty používají v různých etapách výroby. Máme tedy sortiment nejvyšší profesionální kvality, ale také nářadí pro běžného kutila do garáže pro jeho vysněné víkendové projekty. Nabízíme jen praxí prověřené výrobky s největší kvalitou a spolehlivostí. Standardem je vyřízení objednávek do 24 hodin.

1991 – vznik prvních obchodních aktivit na Slovensku, Rakousku a Německu v oblasti svařování, broušení a průmyslové chemie
2002 – založení ABSE, s.r.o. – rozšíření spolupráce s německými firmami RHODIUS, LESSMANN, JÖST
2003 - získání generálního zastoupení RHODIUS abrasives v SR
2007 – vytvoření prvního eshopu se svařováním a broušením v SR
2008 – vznik spolupráce s dalšími německými výrobci KARNASCH, EISENBLATTER, PFERD
2010 – spuštění eshopu ABSE.sk
2014 – vznik spolupráce s českými výrobci ZPS-FN, NAREX Ždánice
2015 – vznik spolupráce s výrobcem měřidel KINEX Measuring
2016 – start silné spolupráce s jednou z největších firem na výrobu brusiva na světě HERMES abrasives
2019 – vznik spolupráce s firmami nářadí Extol, Fortum a motorových strojů Heron
2021 – spuštění eshopu ABSE.cz v České republice
2023 – vznik spolupráce s výrobcem měřidel MAHR